dudullu moto kurye

Ümraniye ile birleşen Dudullu’nun daha sonra kaldırılarak Ümraniye’nin mahallesi konumuna gelmiştir. Modoko, Keyap ve İMES sanayi ve ticaret siteleri mahalledeki istihdamı büyük ölçüde sağlamaktadır. Dudullu, 2018 yılı içerisindeki planlanan Ümraniye-Bostancı metrosu ile önemli bir kavşak noktası haline gelecektedir. Gelişen bölge olması sebebiyle hem bireysel hem de kurumsal olarak bir çok müşterimizin olduğu Dudullu’dan en kısa sürede gönderi alımı yapabilmekteyiz.

Ümraniye Kurye

Ümraniye acil moto kurye ile İstanbul’un tüm ilçelerine en kısa sürede ulaştırıyoruz. Moto Kurye firması olarak eğitimli ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, doğru ve güvenilir bir hizmet vermenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ümraniye’de bulunan sanayi kuruluşları ve ticari şirketler, İstanbul Anadolu yakasının merkezi bir konumunda yer almalarına rağmen, özellikle acil olarak teslim edilmesi gereken gönderileri olduğunda büyük sıkıntı yaşayabilirler. İstanbul’un hemen her noktasında, özellikle iş merkezlerinin yoğunlukta olduğu yerlerdeki gibi Ümraniye’de önemli bir trafik sorunu ile karşılaşmak mümkün olabilir. Yani özellikle şehir içinde farklı noktalara acil şekilde teslim edilmesi gereken evrakları ya da diğer gönderilerinizi Ümraniye Kurye çok önemli bir hizmet olarak gösteriliyor. Sadece Ümraniye’de değil İstanbul’un tüm ilçelerinde bulunan kurye çalışanlarımız ile zaman kavramını minimuma indiriyoruz.

Tüm gönderileri küçük ya da büyük diye ayırmıyoruz ve ince detaylarına kadar özenle ve titiz bir çalışmayla belirttiğiniz herhangi adrese ulaştırıyoruz. Ümraniye Kurye, hizmeti ile İstanbul’un her semtine deneyimli ve hızlı kuryelerimizle ve kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde veriyoruz. Hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amaçlarımızdan birisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir