dudullu motorlu kurye

İstanbul’un her bölgesine profesyonel bir şekilde motorlu kurye hizmetini yedi gün yirmi dört saat sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. İstanbul’un çıldırtan trafiğine çözüm olan dudullu kurye gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Diyelim ki dudullu bölgesine acil göndermeniz gereken gönderiniz var, zamanında yetiştiremediğiniz gönderiniz olduğunda bizleri arayarak gönderiyi dakikalar içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırmaktayız. İstanbul dünyadaki 146 şehir arasındaki en kötü trafiğe sahip olan birinci kent olmaktadır. Bu yüzden acil anlarda çare dudullu kurye diyoruz.

Trafiğe Çözüm: Dudullu Kurye

Türkiye nüfusunun %18.5’i yani yaklaşık 19 milyon kişi İstanbul’da yaşıyor ve kentte her gün binlerce araç yola çıkıyor. İstanbul trafiğinde saatlerin hatta dakikaların bile önemi çok büyük eğer sizinde bir yerden başka bir yere hızlı bir şekilde gönderiyi ulaştırmak istiyorsanız dudullu kurye tam size göre..

Yoğun Trafiğe karşı yeni alternatif 

İstanbul’un bir ucundan öbür ucu 147 Km. Dudullu kurye ile 90 dakika içerisinde bu mesafeye gönderinizi ulaştırabilirsiniz. Dudullu kurye ile gönderilerin geç kalma riskini de yok etmekteyiz. Sıcak, yağmur, kar demeden zamanla yarışıyoruz. İstanbul her bölgesinde gezinen ve var olan kurye ekibimiz ile sizlerin sıkıntılı anlarında veya zaman yetiştiremediğiniz anlarınızda profesyonel alternatifli çözümler ile göndermek istediğiniz evrak veya paketi zamanında ulaştırmaktayız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir